Regenerační masáž

Indická masáž hlavy Champi - antistresová

Indická masáž hlavy vám přinese pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody.

Před samotnou masáží hlavy dochází k uvolnění ramen, šíje, paží. Poté následuje masáž hlavy a obličeje. Masáž kůže na temeni hlavy podporuje růst a výživu vlasů, dochází k uvolnění a odplavení stresu z těla.

Indická masáž hlavy – Champi pochází z tradiční indické masáže hlavy, která byla prováděna lazebníky, především jako posilující masáž kůže hlavy, jež měla povzbuzující a osvěžující účinek. Využívá se prvků ayurvédské masáže hlavy, která je energetická, osvěžující a relaxační současně. Vznikla účinná terapie, která dokáže znásobit fyzické, duševní i energetické účinky původně jednoduché indické masáže hlavy. Po fyzické stránce přináší indická masáž hlavy zlepšení při bolestech hlavy, migréně, ucpaných dutinách, nespavosti, hučení v uších, napětí v čelistních kloubech. Působí antistresově na celé tělo.

Po mentální stránce přináší: uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím, podporuje jasnější koncentraci a myšlení, uvolňuje stagnující energii. Přináší pocit harmonie, klidu a pokoje.

Jak často: jako účinná pomoc při bolestech hlavy po dobu jednoho měsíce každý týden, poté jednou za 14 dnů. Jinak dle vašeho přání či potřeb.

Champi – indická masáž hlavy trvá 35-45 min. Doporučuji však po masáži ještě 15 min. odpočívat – nechat vše doznít. Dalším krokem je teplý nápoj. Pokud budete chtít jen masáž hlavy, rezervujte si prosím minimálně 45 min.