Regenerační aroma masáž (olej dle aktuální nabídky)

Je nejvhodnější při bolesti zad a krční páteře. Přináší celkovou úlevu, přímo ovlivňuje nervovou soustavu a hormonální systém, zlepšuje krevní oběh a povzbuzuje metabolismus. Poskytuje regeneraci sil po jakékoliv zátěži - fyzické i duševní. Regenerační aroma masáž působí při prevenci úrazů a nejrůznějších zdravotních problémů, zpomaluje stárnutí a jeho příznaky (napíná a vyhlazuje kůži, zpomaluje vznik vrásek, tím vším přispívá k lepšímu a mladšímu vzhledu člověka. Regenerační aroma masáž je pohlazením na těle i na duchu - pomáhá udržovat psychickou i fyzickou formu.

Do základního 100% přírodního oleje jsou přidávány éterické oleje, které pomáhají k maximálnímu uvolnění a současně přispívají k uvolňování emocionálních bloků v těle. Doba trvání: od 30 až do 120 min., opakovat lze dle potřeb max. 2 až 3x do týdne.

Cedrové dřevo

Účinky - antibakteriální, protizánětlivé, ovlivňuje dýchání a usnadňuje vykašlávání. Celkově uklidňuje a harmonizuje při úzkosti, stresu a nervozitě. Napomáhá při obnově cévního řečiště, zmírňuje premenstruační syndrom. Má repelentní a adstringentní (stahující, svírací) účinky.

Použití - v kosmetice na mastnou a problematickou (zánětlivou, aknózní) pleť, neurodermatitidu, lupénku. Je součástí přípravků k péči o mastné vlasy a proti lupům. Tonizuje, dezodoruje, má stahující účinky.

Upozornění - olej z cedrového dřeva by se neměl ve vysokých dávkách používat v těhotenství. Má antidepresivní účinky, stimuluje trávení, je antiseptické, vhodné na chronické záněty močového a pohlavního ústrojí, mírní nachlazení a kašel, pomáhá regeneraci pokožky a erotizuje. Není vhodné při akutních ledvinových potížích a při těhotenství.

Kokos

Kokos je odnepaměti ceněn pro své blahodárné a všestranné působení na organismus. Obsahuje mnoho minerálních látek a vitamínů.

Použití - dlouhodobě hydratuje a zvláčňuje pokožku, nezanechává pocit mastnoty, zvyšuje obranyschopnost pokožky, mimořádně snižuje ztrátu proteinů. Je účinný na celulitidu i hubnutí, vhodný i pro velmi citlivou a alergicky reagující pokožku dětí i dospělých, podporuje trávení a správnou činnost metabolismu.

Levandule

Účinky levandule (Nebeská modrá): éterický levandulový olej je jedním z nejšetrnějších a nejmírnějších a současně nejúčinnějších esenciálních olejů. Pro dezinfekční účinky je levandule používána již od dob starého Řecka a Říma.

Použití - antiseptikum, mírně analgetický, relaxační účinky, působí proti nespavosti, ulevuje při migrénách, snižuje stavy úzkosti, stresu a depresí, působí pozitivně při psychických a citových problémech, účinná při kožních problémech, stimuluje obnovu buněk, uvolňuje svalové napětí, proti bolestivé menstruaci, snižuje krevní tlak, pomáhá při dýchacích potížích

Pomeranč

Účinky - zklidňující, jemná a delikátní ovocná vůně, která působí na organismus velmi povzbudivě. Pomeranč má sladké čerstvé ovocné vysoké aroma. Dobře se mísí s ostatními citrusy, ale i se santalovým dřevem, kadidlem, nerolí, levandulí, hřebíčkem apod. Pomeranč je známý jako "usměvavý olej", je přátelský, radostný a hřejivý. Je dostatečně jemný, aby jej mohly používat i děti, které mají pomerančovou vůni v oblibě. Je jedním z nejlepších éterických olejů na zažívání (stimuluje trávicí trakt), podporuje chuť k jídlu, působí proti křečím, zácpě, bolestem, má antiseptické a antibakteriální účinky, je také imunostimulační, posiluje srdeční činnost.

Použití - působení na psychiku, přináší radost a pozitivitu, zmírňuje napětí, podporuje schopnost učení u dětí, je to vůně radosti a slunce, hlavně na podzim a v zimě, kdy nám slunce chybí.

Upozornění: je fotosenzitivní, což znamená, že v kontaktu se slunečním zářením může vyvolat na pokožce alergickou reakci.

Regenerační aroma masáž Deluxe (speciálními oleji Pure Fuji)

Základ masážního oleje tvoří panenský kokosový olej, bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů. Kokosový olej pokožku zjemňuje, posiluje a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, makadamový olej pokožku tonizuje a regeneruje.

Masážní olej je obohacen o oleje z kalaby a tungovníku moluckého, které pleť hojí, omezují vznik podráždění a uvolňují bolavé namožené svaly. Kombinace olejů zjemňuje pokožku celého těla, dodává pleti výživu, hydrataci a zároveň jemnou dlouhotrvající exotickou vůni.

Můžete si vybrat z aktuální nabídky vůní:

  • bílý zázvor
  • karambola
  • kokos
  • květ pomeranče
  • mango
  • mučenka

U všech vonných masáží si můžete vybrat, jaké části těla chcete masírovat.

Indická masáž hlavy Champi - antistresová

Indická masáž hlavy vám přinese pocit odpočinku, zklidnění a navodí stav celkové pohody.

Před samotnou masáží hlavy dochází k uvolnění ramen, šíje, paží. Poté následuje masáž hlavy a obličeje. Masáž kůže na temeni hlavy podporuje růst a výživu vlasů, dochází k uvolnění a odplavení stresu z těla.

Indická masáž hlavy – Champi pochází z tradiční indické masáže hlavy, která byla prováděna lazebníky, především jako posilující masáž kůže hlavy, jež měla povzbuzující a osvěžující účinek. Využívá se prvků ayurvédské masáže hlavy, která je energetická, osvěžující a relaxační současně. Vznikla účinná terapie, která dokáže znásobit fyzické, duševní i energetické účinky původně jednoduché indické masáže hlavy. Po fyzické stránce přináší indická masáž hlavy zlepšení při bolestech hlavy, migréně, ucpaných dutinách, nespavosti, hučení v uších, napětí v čelistních kloubech. Působí antistresově na celé tělo.

Po mentální stránce přináší: uvolňuje nervový systém a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím, podporuje jasnější koncentraci a myšlení, uvolňuje stagnující energii. Přináší pocit harmonie, klidu a pokoje.

Jak často: jako účinná pomoc při bolestech hlavy po dobu jednoho měsíce každý týden, poté jednou za 14 dnů. Jinak dle vašeho přání či potřeb.

Champi – indická masáž hlavy trvá 35-45 min. Doporučuji však po masáži ještě 15 min. odpočívat – nechat vše doznít. Dalším krokem je teplý nápoj. Pokud budete chtít jen masáž hlavy, rezervujte si prosím minimálně 45 min.